Renault Kadjar
Esittely Renault Kadjar, vm. 2019, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/ERN-317/
Tästä tyylikäs ja käytännöllinen Suomi-Kadjar vetokoukulla!
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltohistoria: paperinen
SISUSTA JA VERHOILU:
Digitaalinen mittaristo
Lämmitettävät etuistuimet
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Navigointi Euroopan kartastolla
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
Kaistavahti
Turvaistuimen ISOFIX-kiinnitysjärjestelmä takaistuimen sivupaikoilla
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
Sumuvalot
Ajovaloautomatiikka
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Lohkolämmitin + sisähaara
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
ESC-ajovakauden hallintajärjestelmä
ECO-ajotila
Ajotietokone
Sähkötoimiset etulasinnostimet
Etumatkustajan turvatyyny, poiskytkennällä
Kuljettajan etuturvatyyny
Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt
ABS-jarrut, hätäjarrutustehostin
Sähkötoiminen seisontajarru
Sähkötoimiset takalasinnostimet
Sähkötoimiset ulkopeilit
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- ABS-jarrut, hätäjarrutustehostinAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAjovaloautomatiikkaAluvanteet kesä-ja talvirenkaissaAudio-liitäntäAvaimeton kulku- ja käynnistysAvaimeton käynnistysBluetoothBluetooth HandsfreeBluetooth mediantoistoDigitaalinen mittaristoECO-ajotilaESC-ajovakauden hallintajärjestelmäEtumatkustajan turvatyyny, poiskytkennälläHuoltohistoria: paperinenHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKuljettajan etuturvatyynyKuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynytKäynnistyksenestoLohkolämmitin + sisähaaraLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävät etuistuimetMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiltu monitoimiohjauspyöräNavigointi Euroopan kartastollaNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaPysäköintitutkat eteen ja taakseSadetunnistinSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSumuvalotSuomi-autoSähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilitSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen seisontajarruSähkötoimiset etulasinnostimetSähkötoimiset takalasinnostimetSähkötoimiset ulkopeilitTurboTurvaistuimen ISOFIX-kiinnitysjärjestelmä takaistuimen sivupaikoillaTurvatyynytUSBVALOT:Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitinVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 92000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 103 kW |
| Huippunopeus | 203 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 9.6 s |
| Iskutilavuus | 1332 cm3 |
| Keskikulutus | 7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 148 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 20.9.2019 |
| Edellinen katsastus | 28.7.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 715 kg |
| Kokonaismassa | 1918 kg |
| Omamassa | 1437 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4450 mm |
| Korkeus | 1600 mm |
| Leveys | 1840 mm |
| Rekisteritunnus | ERN-317 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Muurame
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Olemme muuttaneet Jyväskylään Härkökuja 5
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com




