Volkswagen Passat
Esittely Volkswagen Passat, vm. 2015, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Tämä tyylikäs Volkswagen Passat on juuri saapunut! Tämän auton saat itsellesi 0€ käsirahalla ja järkevällä kk-erällä.
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltohistoria
ULKONÄKÖ:
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
Webasto kaukokäytöllä
Osanahkaverhoilu
Osittain sähkösäätöinen kuljettajan istuin
Lämmitettävät etuistuimet
Ergo Comfort istuin
3-alueinen automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Ajovakauden hallinta
Sadetunnistin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
LED-ajovalot
LED-päivävalot
Ajovaloautomatiikka
MUUT LISÄVARUSTEET:
Sähkötoiminen alle taittuva vetokoukku
Sähkötoiminen takaluukku
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
Sähkösäätöiset peilit
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
2x avain + webasto
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytULKONÄKÖ:USBVALOT:Vakionopeudensäädin: MukautuvaVetokoukkuÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 305000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 228 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 7.7 s |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 5.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 134 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 15.5.2015 |
| Edellinen katsastus | 11.6.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2220 kg |
| Omamassa | 1681 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4890 mm |
| Korkeus | 1520 mm |
| Leveys | 1830 mm |
| Rekisteritunnus | ENR-759 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.



