Renault Koleos
Esittely Renault Koleos, vm. 2009, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/EHI-186
Hyvillä varusteilla Suomi-auto! Ollut edellisellä omistajalla 11 vuotta!
SISUSTA JA VERHOILU:
Webasto kaukokäytöllä
Panorama lasikattoluukku
Nahkaverhoilu
Lämmitettävät etuistuimet
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
Xenon-ajovalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
2x avain
PERUSTIEDOT:
Lisäturvamahdollisuus 12kk/22500km
Jakopää: Ketjulla
Huoltohistoria: paperinen
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:Huoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaton avausmekanismi: SähköinenKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Kattoluukku: PanoraamaLasikattoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSISUSTA JA VERHOILU:Sähkökäyttöiset ikkunatTurvatyynytULKONÄKÖ:VALOT:VetokoukkuÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Tila-auto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2009 |
| Mittarilukema | 229000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 177 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 7.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 10.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.8 l/100km |
| Co2-päästöt | 209 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 23.2.2009 |
| Edellinen katsastus | 14.1.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1350 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2300 kg |
| Omamassa | 1784 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Pituus | 4520 mm |
| Korkeus | 1710 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Rekisteritunnus | EHI-186 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com



