Volkswagen Transporter
Esittely Volkswagen Transporter, vm. 2015, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/CSJ-165
Tummennetut ikkunat
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
Lämmitettävät etuistuimet
Vakionopeudensäädin
Vetokoukku
Liikennemerkkitunnistin
Ajovaloautomatiikka
Lohkolämmitin
Kahdet renkaat
Huoltohistoria: Sähköinen
Suomi-auto
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Rengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Lyhyt - Puolikorkea |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 225000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 103 kW |
| Huippunopeus | 172 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 7.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 9.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 198 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 31.3.2015 |
| Edellinen katsastus | 6.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3200 kg |
| Omamassa | 2465 kg |
| Istumapaikat | 2 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4990 mm |
| Korkeus | 2120 mm |
| Leveys | 1900 mm |
| Rekisteritunnus | CSJ-165 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.



