Volkswagen Transporter
Esittely Volkswagen Transporter, vm. 2017, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/CPN-546/
Mahtava alvillinen nelivetoautomaatti Transporter!
ISTUIMET JA OHJAAMO
Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
Kuljettajan istuimen ristiseläntuki
Kuljettajan istuimen lämmitys
Kuljettajan istuimessa kyynärtuet
Ohjaamossa 1+2 istuimet
ÄÄNENTOISTO JA INFOJÄRJESTELMÄT
Monitoiminäyttö MFD+
Radio- ja navigointijärjestelmä kosketusnäytöllä
Volkswagen Media Control
App-Connect (Discover Media -järjestelmän yhteydessä)
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä (handsfree-toiminnolla)
Matkapuhelinvalmius
AJOAVUSTIMET
Ympäristönvalvontajärjestelmä Front Assist
ESP-ajonvakautusjärjestelmä (sis. Hill Hold -toiminnon)
Vakionopeudensäädin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET
Pysäköintitutka edessä ja takana
Jälkiasenteinen peruutuskamera
LÄMMITYS JA ILMASTOINTI
Ilmastointi
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastinkellolla
Kaukosäädin lisälämmittimeen
Takatilan puhallin
OVET JA KÄYTÄNNÖLLISYYS
Liukuovi oikealla
Sähkökäyttöinen liukuovi oikealla
Kauko-ohjattu keskuslukitus
SÄHKÖTOIMINNOT
Sähkösäätöiset ja lämmitettävät sivupeilit
Sähköiset lasinnostimet etuovissa
Huoltokirja, vaihdettu juuri mm. vauhtipyörä!
2x renkaat
Tämän auton myynnistä vastaa Antti Kihlström 0207 890 686 Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä muurame@vaihtoautomaa.com
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:Ajastinkello vakiona olevaan polttoainekäyttöiseen lämmittimeenAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothESP-ajonvakautusjärjestelmä, sis. hill hold -toiminnonHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Kauko-ohjattu keskuslukitusKaukosäädin vakiona olevaan ajastinkellolla varustettuun polttoainekäyttöiseen lämmittimeenKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKuljettajan istuimen korkeudensäätöKuljettajan istuimen lämmitysKuljettajan istuimen ristiselänsäätöKyynärtuet kuljettajan istuimessaKäynnistyksenestoLiukuovi oikeallaLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MatkapuhelinvalmiusMatkapuhelinvarustusMonitoiminäyttö MFD+MonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä hands free-laitteiston yhteydessäNavigointijärjestelmäOhjaamossa 1+2 istuimetOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaPysäköintitutka (edessä ja takana)Radio-Navigointilaite "Discover Media"SISUSTA JA VERHOILU:Start-stop-järjestelmäSähkökäyttöinen liukuovi oikeallaSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset lämmitettävät sivupeilit ja sähköiset lasinnostimet etuovissaTavaratilan lämmönsäätölaiteTurboTurvatyynytULKONÄKÖ:USBVALOT:VakionopeudensäädinVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuVolkswagen Media Control ja App-Connect Radion "Discover Media" yhteydessäYmpäristönvalvontajärjestelmä Front AssistÄlypuhelimen integrointiÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Pitkä - Matala |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 153000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 178 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 6.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 170 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 9.1.2017 |
| Edellinen katsastus | 29.1.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3000 kg |
| Omamassa | 2017 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 5300 mm |
| Korkeus | 1990 mm |
| Leveys | 1900 mm |
| Rekisteritunnus | CPN-546 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com



