Opel Mokka
Esittely Opel Mokka, vm. 2021, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/CPK-324/
Tyylikäs bensa-automaatti hyvällä historialla!
PERUSTIEDOT:
Lisäturvamahdollisuus 12kk/22500km
Toiselta käyttäjältä
Suomi-auto
Merkkihuollettu
Viimeisin huolto: 10/2026 ja 45tkm
Huoltohistoria: paperinen
ULKONÄKÖ:
Ulkoväri: Matcha Green
SISUSTA JA VERHOILU:
Digitaalinen mittaristo
Lämmitettävät etuistuimet
Ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Ohjauspyörän vaihdevalitsimet
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
7" Navi värikosketusnäyttö, sis. Opel connect -järjestelmä
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Kaistavahti
Liikennemerkkitunnistin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Opel EYE-etukamera, kaistavahti ja -avustin, törmäyshälytys ja törmäyksen esto alhaisissa nopeuksissa
360°-kamera
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
Full LED-ajovalot
LED-päivävalot
Kaukovaloassistentti
MUUT LISÄVARUSTEET:
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPeruutuskamera: Kamera takanaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 49000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 96 kW |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 9.2 s |
| Iskutilavuus | 1199 cm3 |
| Keskikulutus | 6.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 133 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 16.6.2021 |
| Edellinen katsastus | 25.6.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 640 kg |
| Kokonaismassa | 1740 kg |
| Omamassa | 1295 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Vihreä |
| Pituus | 4150 mm |
| Korkeus | 1540 mm |
| Leveys | 1790 mm |
| Rekisteritunnus | CPK-324 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com



