Mercedes-Benz C
Esittely Mercedes-Benz C, vm. 2011, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/COA-711/
Näyttävä AMG bensafarkku!
ULKONÄKÖ:
Tummennetut ikkunat
AMG-paketti
SISUSTA JA VERHOILU:
Automaattinen ilmastointi
Panorama lasikattoluukku
Sportpenkit
Osanahkaverhoilu
Lämmitettävät etuistuimet
Musta sisäkattoverhoilu
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Ohjauspyörän vaihdevalitsimet
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Äänentoistojärjestelmä
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
Audioliitäntä
AJOAVUSTIMET:
Ajotietokone
Ajonvakautusjärjestelmä
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Vakionopeudensäädin
VALOT:
LED päivävalot
Sumuvalot
PERUSTIEDOT:
Moottorinämmitin ja sisäpistoke
2x renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Huoltokirja
Osittain sähkösäätöiset istuimet
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Isofix-valmius
Käynnistyksenesto
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Turvatyynyt
Tämän auton myynnistä vastaa Antti Kihlström 0207 890 686 Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä muurame@vaihtoautomaa.com
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- ABS-jarrutAJOAVUSTIMET:AMG Sport -paketti sis. aut.vaiht. malleissa ohjauspyörän vaihdevivutASR-luistonestojärjestelmäAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothBluetooth, langaton yhteysESP-ajovakauden hallintajärjestelmäEtuistuinlämmitysHuoltokirja: SähköinenHuoltonäyttöIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/KattokaiteetKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitusKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetSISUSTA JA VERHOILU:Semiautomaattinen ilmastointiSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähköisesti säädettävät, lämmitettävät taustapeilitSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkötoiminen panoraamalasikattoluukkuThermatic-ilmastointiautomatiikkaTurboTurvatyynytULKONÄKÖ:UrheiluistuimetUrheilullinen alustaVALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 183000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 115 kW |
| Huippunopeus | 216 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 9.2 s |
| Iskutilavuus | 1796 cm3 |
| Keskikulutus | 6.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.9 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 160 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 30.9.2011 |
| Edellinen katsastus | 27.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2095 kg |
| Omamassa | 1555 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4700 mm |
| Korkeus | 1460 mm |
| Leveys | 1800 mm |
| Rekisteritunnus | COA-711 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com


