Peugeot 3008
Esittely Peugeot 3008, vm. 2019, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/CMJ-707/
TÄRKEIMMÄT:
Vetokoukku
Lohkolämmitin
Automaatti-ilmastointi (2-alueinen)
Vakionopeudensäädin + nopeudenrajoitin
Suomi-Auto
8" kosketusnäyttö
Digitaalinen mittaristo
Android Auto
MirrorLink
Kaistavahti
Nopeusrajoitusliikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
Pysäköintitutka takana
AJOAVUSTIMET:
Nopeusrajoitusliikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
Kuljettajan vireystilan valvontajärjestelmä
Kaistavahti
Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä jalankulkijan tunnistuksella ja törmäysvaroitin
VALOT:
LED-päiväajovalot
Etusumuvalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Lämmitettävät etuistuimet
Ajotietokone
Sadetunnistin
Sähkötoiminen seisontajarru
Nahkapäällysteinen ohjauspyörä
Bluetooth-matkapuhelinvalmius
Radio+6 kaiutinta
Rengaspainevalvonta
Sähkösäätöiset ja lämmitettävät ulkopeilit
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkosivupeilit.
Keskuslukitus kaukosäädöllä
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäMUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytULKONÄKÖ:USBVALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 95000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 96 kW |
| Huippunopeus | 188 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1199 cm3 |
| Keskikulutus | 7.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 157 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 27.5.2019 |
| Edellinen katsastus | 22.5.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1150 kg |
| Vetokyky jarruitta | 690 kg |
| Kokonaismassa | 1940 kg |
| Omamassa | 1395 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4450 mm |
| Korkeus | 1620 mm |
| Leveys | 1840 mm |
| Rekisteritunnus | CMJ-707 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com



