BMW 225 F45 Active Tourer 225xe A Charged Edition #Suomi-auto #LED #Tutka – Vaihtoautomaa

BMW 225

F45 Active Tourer 225xe A Charged Edition #Suomi-auto #LED #Tutka
vm. 2019 40000 km Hybridi Automaattinen Neliveto
29790 € tai 546 €/kk
toimituskulut 295 €

Tervetuloa autokaupoille liikkeeseen tai etänä

Esittely BMW 225, vm. 2019, Automaattinen

Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682
vantaa@vaihtoautomaa.com

Lisää kuvia autosta osoitteessa: www.vaihtoautomaa.com

Huoltokirja: sähköinen
Lisäturvamahdollisuus 12kk/20tkm
Suomi-auto
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
LED-ajovalot
Vakionopeudensäädin
Ajovaloautomatiikka
Avaimeton käynnistys
Pysäköintitutka taakse
Sähkötoiminen takaluukku
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Penkinlämmittimet
Urheiluistuimet
Monitoimiohjauspyörä
Isofix
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat

Tekniset tiedot

Ajoneuvolaji Henkilöauto
Korimalli Tila-auto
Käyttövoima Hybridi
Vuosimalli 2019
Mittarilukema 40000 km
Vaihteisto Automaattinen
Vetotapa Neliveto
Teho 100 kW
Huippunopeus 202 km/h
Kiihtyvyys (0–100 km/h) 6.7 s
Iskutilavuus 1499 cm3
Keskikulutus 3.4 l/100km
Kaupunkikulutus 0 l/100km
Maantiekulutus 0 l/100km
Co2-päästöt 63 g/km
1. käyttöönottopäivä 13.8.2019
Edellinen katsastus
Vetokyky jarruilla kg
Vetokyky jarruitta kg
Kokonaismassa 2180 kg
Omamassa 1735 kg
Istumapaikat 5
Väri Valkoinen
Pituus 4350 mm
Korkeus 1560 mm
Leveys 1800 mm
Rekisteritunnus CME-964

Rahoitusesimerkki

29790
485
14
6.99
295

+ käsittelymaksu 14 €/kk

Laskuri on suuntaa antava. Tarkat tiedot juuri sinulle sopivasta rahoitusratkaisusta saat olemalla yhteydessä asiantuntevaan ja palvelevaan automyyntiimme.

Rahoituksen myöntäminen edellyttää positiivisen luottopäätöksen.

Ajoneuvon hinta:
Toimituskulut:
Perustamismaksu:
Korko:
Maksueriä:
Käsittelymaksu:
Kuukausierä:

Jätä tarjouspyyntö

Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!

Vaihtoautomaa Vantaa

Vaihtoautomaa Vantaa

Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 15

Avoinna muina aikoina sovitusti.

Ota yhteyttä

Vera Seppälä
Vera Seppälä

Myyjä

040 595 3350

vera@vaihtoautomaa.com

Aleksi Riukka
Aleksi Riukka

Myyjä

040 688 5988

aleksi.riukka@vaihtoautomaa.com

Tuomas Jokinen

Myyjä

040 664 5366

tuomas@vaihtoautomaa.com

Reitto Marjakangas
Reitto Marjakangas

Myyjä

040 652 2060

reitto@vaihtoautomaa.com

Leevi Salonen

Myyjä

0504070764

leevi@vaihtoautomaa.com

Johannes Paakkinen
Johannes Paakkinen

Myyntipäällikkö

040 657 8080

johannes.paakkinen@vaihtoautomaa.com

Varausmaksu 150

150,00 

Varausmaksu autosta.
Varausmaksu on voimassa 3 vrk.
Varausmaksu hyvitetään kauppasummassa.

Product total
Options total
Grand total

Kuvaus

Varausmaksu autosta.

Varausmaksu on voimassa 3 vrk.

Varausmaksu hyvitetään kauppasummassa.