Honda CR-V
Esittely Honda CR-V, vm. 2008, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/
PERUSTIEDOT:
Huoltokirja
ULKONÄKÖ:
Tummennetut takaikkunat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Metalliväri
SISUSTA JA VERHOILU:
Panorama-kattoikkuna
Lämmitettävät etuistuimet
Säädettävä ristiseläntuki
Automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Tekstiilimatot
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Äänentoistojärjestelmä
Ajotietokone
Audio-sisääntuloliitäntä
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Sadetunnistin
Luistonestojärjestelmä
VALOT:
LED ajovalot
Ajovaloautomatiikka
Sumuvalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Isofix
USB-liitäntä
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Turvatyynyt
Varashälytin
Kahdet renkaat
2x avain
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjotietokoneHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Kattoluukku: Ilman panoraamaaKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetRengaspainevalvonta -järjestelmäSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytULKONÄKÖ:USBVALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2008 |
| Mittarilukema | 192000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 190 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1990 cm3 |
| Keskikulutus | 8.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 10.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 192 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 24.6.2008 |
| Edellinen katsastus | 2.10.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 600 kg |
| Kokonaismassa | 2050 kg |
| Omamassa | 1569 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4520 mm |
| Korkeus | 1680 mm |
| Leveys | 1820 mm |
| Rekisteritunnus | CLT-994 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com




