Volkswagen Amarok
Esittely Volkswagen Amarok, vm. 2018, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Tämänkin auton saat omaksesi 0€ käsirahalla ja järkevällä kk-erällä.
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/
PERUSTIEDOT:
5-paikkainen
ALV-vähennyskelpoinen
Suomi-auto
Sähköinen huoltokirja
ULKONÄKÖ:
Metalliväri
Tummennetut takaikkunat
Karjarauta
Aluvanteet
Lavakate
SISUSTA JA VERHOILU:
Alcantara- / nahkaverhoilu
Lämmitettävät etuistuimet
3-alueinen automaattinen ilmastointi
Sisätilan tunnelmavalaistus väri säädettävissä
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Navigointijärjestelmä
Apple CarPlay
Android Auto
MirrorLink
Bluetooth mediantoisto ja handsfree
Äänentoistojärjestelmä
Ajotietokone
Audio-sisääntuloliitäntä
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Luistonestojärjestelmä
Takatasauspyörästönlukko
Sadetunnistin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
LED ajovalot
Lisävalot edessä (Purelux)
Sumuvalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäädöllä
Vetokoukku
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Turvatyynyt
Varashälytin
Kahdet renkaat
2x avain
Lisätietoja saat myyjältä, ota yhteyttä!
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Tämän auton myynnistä vastaa Roope Pohjola 0207 890686 Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä. Muurame@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/CLJ-163/Keskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Avolava |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 211000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 150 kW |
| Huippunopeus | 188 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 2967 cm3 |
| Keskikulutus | 8.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 9 l/100km |
| Maantiekulutus | 7.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 212 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 12.4.2018 |
| Edellinen katsastus | 30.4.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 3300 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3080 kg |
| Omamassa | 2297 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 5260 mm |
| Korkeus | 1880 mm |
| Leveys | 1950 mm |
| Rekisteritunnus | CLJ-163 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com



