Opel Karl
Esittely Opel Karl, vm. 2017, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/CKP-352
ULKONÄKÖ:
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
Ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Kaistavahti
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutka taakse
MUUT LISÄVARUSTEET:
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
PERUSTIEDOT:
Lisäturvamahdollisuus 12kk/22500km
Suomi-auto
Huoltohistoria: paperinen
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSisätilanpistokeTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 22000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 55 kW |
| Huippunopeus | 170 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 13.9 s |
| Iskutilavuus | 999 cm3 |
| Keskikulutus | 4.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.6 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 105 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 19.7.2017 |
| Edellinen katsastus | 15.7.2024 |
| Vetokyky jarruilla | kg |
| Vetokyky jarruitta | kg |
| Kokonaismassa | 1353 kg |
| Omamassa | 939 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 3680 mm |
| Korkeus | 1530 mm |
| Leveys | 1630 mm |
| Rekisteritunnus | CKP-352 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com



