Suzuki Swift
Esittely Suzuki Swift, vm. 2013, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/CIZ-916/
Tästä käytännöllinen neliveto Swift monipuoliseen käyttöön!
Kysy lisää myyjältä!
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltohistoria: paperinen
ULKONÄKÖ:
Korinväriset ovenkahvat
Korinväriset puskurit
SISUSTA JA VERHOILU:
Ilmastointi, manuaalinen
Sähköikkunat edessä ja takana
Ohjauspyörän nahkaverhoilu
Kahdessa osassa (60/40) taitettava takaselkänoja
Kuljettajan istuimessa korkeussäätö
Penkinlämmittimet edessä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Integroitu CD/Radio + mp3 + USB
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeuden säädin
Ajovakauden hallintajärjestelmä
Audion ja vakionopeudensäätimen käyttökytkimet ohjauspyörässä
Sähköisesti säädettävät, lämmitettävät sivupeilit
Ajotietokone
VALOT:
Ajovaloautomatiikka
Halogeeni-ajovalot
Sumuvalot edessä
LED-lisävalopaneeli
MUUT LISÄVARUSTEET:
Webasto kaukokäytöllä
Keskuslukitus kaukosäädöllä
Isofix
Neliveto
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAjovakauden hallintajärjestelmäAjovaloautomatiikkaAudion ja vakionopeudensäätimen käyttökytkimet ohjauspyörässäHalogeeni-ajovalotHuoltohistoria: paperinenHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIntegroitu CD/Radio + mp3 + USBIsofixIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdessa osassa (60/40) taitettava takaselkänojaKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus kaukosäädölläKeskuslukitus: KaukosäätöinenKorinväriset ovenkahvatKorinväriset puskuritKuljettajan istuimessa korkeussäätöLuistonestojärjestelmäMUUT LISÄVARUSTEET:NelivetoOhjauspyörän nahkaverhoiluOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPenkinlämmittimet edessäPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSISUSTA JA VERHOILU:SumuvalotSumuvalot edessäSuomi-autoSähköikkunat, edessä ja takanaSähköisesti säädettävät, lämmitettävät sivupeilitSähkökäyttöiset ikkunatTurvatyynytULKONÄKÖ:VALOT:Vakionopeuden säädinVakionopeudensäädin: PerinteinenWebasto kaukokäytölläÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 130000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 69 kW |
| Huippunopeus | 165 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 13.4 s |
| Iskutilavuus | 1242 cm3 |
| Keskikulutus | 5.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 126 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 8.11.2013 |
| Edellinen katsastus | 4.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 400 kg |
| Kokonaismassa | 1560 kg |
| Omamassa | 1110 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 3970 mm |
| Korkeus | 1540 mm |
| Leveys | 1720 mm |
| Rekisteritunnus | CIZ-916 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com




