Ford B-Max
Esittely Ford B-Max, vm. 2018, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltohistoria: paperinen
ULKONÄKÖ:
Metalliväri
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Automaattinen ilmastointi
Lämmitettävät etuistuimet
Lämmitettävä tuulilasi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Säädettävä ristiseläntuki kuljetajalla
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Audio-sisääntuloliitäntä
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
Navigointijärjestelmä
Äänentoistojärjestelmä
AJOAVUSTIMET:
Ajotietokone
Ajovakauden hallinta
Ajonvakautusjärjestelmä
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Vakionopeudensäädin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutka taakse
VALOT:
LED-päivävalot
Ajovaloautomatiikka
MUUT LISÄVARUSTEET:
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Isofix
Kahdet renkaat
Liukuovet molemmilla puolilla
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sumuvalot
Turvatyynyt
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä tuulilasiMUUT LISÄVARUSTEET:MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSISUSTA JA VERHOILU:SisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähköpeilitTurboTurvatyynytULKONÄKÖ:USBVALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Tila-auto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 80914 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 74 kW |
| Huippunopeus | 175 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 13.2 s |
| Iskutilavuus | 998 cm3 |
| Keskikulutus | 4.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 114 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 12.2.2018 |
| Edellinen katsastus | 17.3.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 750 kg |
| Vetokyky jarruitta | 635 kg |
| Kokonaismassa | 1750 kg |
| Omamassa | 1279 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4180 mm |
| Korkeus | 1600 mm |
| Leveys | 1750 mm |
| Rekisteritunnus | BUB-586 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com




