Mercedes-Benz Sprinter
Esittely Mercedes-Benz Sprinter, vm. 2017, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/BTX-315
Ikäisekseen ja kilsoille todella siistikuntoinen Sprintteri! Keula- ja kylkiputket sekä lisävalot! Ollut uudesta asti samalla omistajalla!
ULKONÄKÖ:
Lisäpitkät keulassa
Kylkiputket + keularauta
SISUSTA JA VERHOILU:
Webasto kaukokäytöllä
Kuljettajan mukav.istuin, sis. istuintyynyn kall. ja ristiselän tuen säätö, jousitettu
Ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
VALOT:
Bi-Xenon ajovalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Kahdet renkaat, kesärenkaissa aluvanteet
Pariovet takana
Liukuovi
Seinien ja lattian vanerointi
PERUSTIEDOT:
Ensimmäiseltä käyttäjältä
Jakopää: Ketjulla
Huoltohistoria: sähköinen
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Huom! 3G-verkkojen alasajosta johtuen kaikki Mercedes-Benz Me; -etäpalvelun ominaisuudet eivät enää toimi 2016-2018 vuoden Mercedeksissä
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSähkökäyttöiset ikkunatTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Pitkä - Korkea |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 428000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 120 kW |
| Huippunopeus | km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 2143 cm3 |
| Keskikulutus | 7.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 7.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 202 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 15.2.2017 |
| Edellinen katsastus | 2.10.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omamassa | 2509 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 7360 mm |
| Korkeus | 2610 mm |
| Leveys | 1990 mm |
| Rekisteritunnus | BTX-315 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com



