Opel Insignia
Esittely Opel Insignia, vm. 2017, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/BTU-947
ULKONÄKÖ:
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
Webasto kaukokäytöllä
Panorama lasikattoluukku
Nahkaverhoilu
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin muistilla
Lämmitettävät etuistuimet
Tuuletetut etuistuimet
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Musta sisäkattoverhoilu
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Ohjauspyörän vaihdevalitsimet
Lämmitettävä ohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bose äänentoisto
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
Navigointijärjestelmä
AJOAVUSTIMET:
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Katveavustin
Kaistavahti
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
Xenon-ajovalot
LED-päivävalot
Kaukovaloassistentti
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Sähkötoiminen takaluukku
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
2x avain
PERUSTIEDOT:
Lisäturvamahdollisuus 12kk/22500km
Huoltohistoria: paperinen
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastoidut istuimetIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKaton avausmekanismi: ManuaalinenKaton avausmekanismi: SähköinenKattoluukku: PanoraamaKatveavustinKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaStart-stop-järjestelmäSuksiluukkuSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 115000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 125 kW |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 9.2 s |
| Iskutilavuus | 1956 cm3 |
| Keskikulutus | 6.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 169 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 7.11.2016 |
| Edellinen katsastus | 11.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2450 kg |
| Omamassa | 1901 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4910 mm |
| Korkeus | 1520 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Rekisteritunnus | BTU-947 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com




