Volvo V40
Esittely Volvo V40, vm. 2015, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/BSN-635
SISUSTA JA VERHOILU:
Digitaalinen mittaristo
Nahka-Verhoilu
Lämmitettävät etuistuimet
Automaattinen ilmastointi
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Radio
Navigointijärjestelmä
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutka taakse
VALOT:
Xenon-ajovalot
Ajovaloautomatiikka
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Webasto
Lohkolämmitin
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä. Lempaala@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 227000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 84 kW |
| Huippunopeus | 190 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11.9 s |
| Iskutilavuus | 1560 cm3 |
| Keskikulutus | 3.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 3.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 3.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 88 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 30.3.2015 |
| Edellinen katsastus | 26.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1300 kg |
| Vetokyky jarruitta | 650 kg |
| Kokonaismassa | 1890 kg |
| Omamassa | 1471 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Pituus | 4370 mm |
| Korkeus | 1420 mm |
| Leveys | 1800 mm |
| Rekisteritunnus | BSN-635 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.




