Volkswagen Transporter
Esittely Volkswagen Transporter, vm. 2013, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/BRL-704/
Mukavasti varusteltu alvillinen ja webastollinen pitkä ja nelivetoinen Portteri hyvällä Suomihistorialla!
Ajomukavuus ja hallinta
ESP-ajonvakautusjärjestelmä (sis. Hill Hold -toiminnon)
Vakionopeudensäädin
Pysäköintitutka edessä ja takana
Sisätilat ja mukavuus
Kuljettajan istuimen kyynärtuet
Istuinlämmitys etuistuimissa
Kannellinen, lukittava hansikaslokero
Täyskorkea väliseinä kiinteällä ikkunalla
Ilmastointi ja lämmitys
Climatic-puoliautomaattinen ilmastointi
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastinkellolla
Valot ja näkyvyys
Bi-Xenon -ajovalot LED-päiväajovaloilla
Led lisävalopaneeli
Työvalot katolla
Sähkösäätöiset ja lämmitettävät sivupeilit
Sähkövarusteet
Sähköiset lasinnostimet etuovissa
Kauko-ohjattu keskuslukitus
2 x kauko-ohjausavainta + 1 x kiinteä avain
Infotainment
Radio/ CD
4 kaiutinta
AUX-IN-liitäntä
Integroitu antenni peilikoteloissa
Kori ja käytännöllisyys
Kylkiputket
Eturauta
Liukuovi oikealla
Ikkunallinen takaluukku, lämmitettävä takalasi
Vetokoukku
Moottorinlämmitin
2x renkaat
Huoltokirja
Tämän auton myynnistä vastaa Antti Kihlström 0207 890 686 Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä muurame@vaihtoautomaa.com
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- 2 kpl kauko-ohjausavaimia ja 1 kpl kiinteä avainAJOAVUSTIMET:Ajastinkello vakiona olevaan polttoainekäyttöiseen lämmittimeenAjonvakautusjärjestelmäAudio-liitäntäBi-Xenon ajovalot, LED-päiväajovaloillaClimatic-puoliautomaattinen ilmastointiESP-ajonvakautusjärjestelmä, sis. hill hold -toiminnonHuoltokirja: PaperinenIkkunallinen takaluukku, lämmitettävä takalasiIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIstuinlämmitys molemmissa etuistuimissaKahdet renkaatKannellinen, lukittava hansikaslokeroKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Kauko-ohjattu keskuslukitusKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKuljettajan istuimen lämmitysKyynärtuet kuljettajan istuimessaKäynnistyksenestoLiukuovi oikeallaLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:OhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaPysäköintitutka (edessä ja takana)Radio RCD 310 (MP3); 4 kaiutinta, AUX-IN, integroitu antenni molemmissa peilikoteloissaSISUSTA JA VERHOILU:Sähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset lämmitettävät sivupeilit ja sähköiset lasinnostimet etuovissaTurboTurvatyynytTäyskorkea väliseinä, jossa kiinteä ikkunaULKONÄKÖ:VALOT:VakionopeudensäädinVakionopeudensäädin: PerinteinenVakionopeussäädinVetokoukkuVetokoukku, kiinteä, 13 -napainen sähköliitinXenon-ajovalotÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Pitkä - Matala |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 230000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 103 kW |
| Huippunopeus | 170 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 7.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 9.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 206 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 28.11.2013 |
| Edellinen katsastus | 28.11.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3200 kg |
| Omamassa | 2147 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Sininen |
| Pituus | 5290 mm |
| Korkeus | 1990 mm |
| Leveys | 1900 mm |
| Rekisteritunnus | BRL-704 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com




