Toyota Land Cruiser
Esittely Toyota Land Cruiser, vm. 2011, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltohistoria: paperinen
ULKONÄKÖ:
Astinlaudat
Karjarauta
Metalliväri
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Lämmitettävät etuistuimet
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Ohjauspyörän sähkösäätö
Säädettävä ristiseläntuki kuljettajalla
Sisätilan tunnelmavalaistus
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Audio-sisääntuloliitäntä
Äänentoistojärjestelmä
Radio
AJOAVUSTIMET:
Ajotietokone
Ajonvakautusjärjestelmä
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Sadetunnistin
Vakionopeudensäädin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
VALOT:
Ajovaloautomatiikka
Xenon ajovalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Isofix
Kahdet renkaat
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sumuvalot
Turvatyynyt
Vetokoukku
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytULKONÄKÖ:USBVALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuXenon-ajovalotÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 368080 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 148 kW |
| Huippunopeus | 175 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11.7 s |
| Iskutilavuus | 2982 cm3 |
| Keskikulutus | 8.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 10.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 214 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 22.10.2010 |
| Edellinen katsastus | 30.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 3000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2990 kg |
| Omamassa | 2165 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4760 mm |
| Korkeus | 1890 mm |
| Leveys | 1890 mm |
| Rekisteritunnus | BOL-208 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com



