Hyundai i20
Esittely Hyundai i20, vm. 2010, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltohistoria: paperinen
ULKONÄKÖ:
Metalliväri
SISUSTA JA VERHOILU:
Ilmastointi
Lämmitettävät etuistuimet
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Audio-sisääntuloliitäntä
CD-soitin
Radio
AJOAVUSTIMET:
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
MUUT LISÄVARUSTEET:
Isofix-valmius
Kahdet renkaat
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Sähkökäyttöiset ikkunat edessä
Sähköpeilit
Turvatyynyt
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:Audio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: KaukosäätöinenLohkolämmitin / MoottorilämmitinLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:PERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetSISUSTA JA VERHOILU:SisätilanpistokeSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytULKONÄKÖ:VALOT:ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 99000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 57 kW |
| Huippunopeus | 165 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 12.9 s |
| Iskutilavuus | 1248 cm3 |
| Keskikulutus | 5.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 124 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 31.3.2010 |
| Edellinen katsastus | 3.12.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 850 kg |
| Vetokyky jarruitta | 450 kg |
| Kokonaismassa | 1515 kg |
| Omamassa | 1045 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 3940 mm |
| Korkeus | 1490 mm |
| Leveys | 1710 mm |
| Rekisteritunnus | ASI-404 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com



