KTM 1290
Esittely KTM 1290, vm. 2023,
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/92-OKF
Järkyttävän tehokas ja vääntävä viimeistelty KTM 1290 Super Duke R. Tämä pyörä ei esittelyjä kaipaa: se on nakupyörien kuningas, jossa yhdistyy raaka V2-voima, huippuluokan elektroniikka ja markkinoiden paras ajettavuus ja loistavat äänimaailmat SC Project sliparin säveltämänä.
Varusteet ja Elektroniikka:
Tämä yksilö on varusteltu kattavasti. Mukana on mm.
- Tech Pack / Track Pack: (Sisältää Quickshifter+ vaihdeavustimen molempiin suuntiin, MSR-moottorijarrun säädön, Track-ajotilan, Launch Controlin ja luistoneston säädön ajossa).
- WP Apex -alusta: Täysin säädettävä huippualusta.
- Brembo Stylema -jarrut: Markkinoiden parasta pysäytysvoimaa.
- TFT-mittaristo: Bluetooth-yhteydellä (KTM MY RIDE)
- Vakionopeudensäädin
- Avaimeton käynnistys
- Uudet laaturenkaat ( Michelin Power 6 )
- Suomi-pyörä, 1-kilpinen
- Spin Adjuster
- LED Ajovalot
- Track mode, ajotilojen säätö
- Anti-Wheelie Mode
- Launch Control
- Motor Slip Regulation
- Emergency Stop Indicator
- Quickshifter+
- SC Project -slipari, dB killeri löytyy, vakio vaimennin mukaan
- Sirompi kilventeline
- Matkustajan jalkatapit ja penkki
Kaupanpäälle saa mukaan etu- ja taka huoltopukit, joilla saa pyörät ilmaan
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä. Lempaala@vaihtoautomaa.com
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Moottoripyörä |
| Korimalli | |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 4900 km |
| Vaihteisto | |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 132 kW |
| Huippunopeus | 270 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1301 cm3 |
| Keskikulutus | 5.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 130 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 9.5.2023 |
| Edellinen katsastus | |
| Vetokyky jarruilla | kg |
| Vetokyky jarruitta | kg |
| Kokonaismassa | 425 kg |
| Omamassa | 285 kg |
| Istumapaikat | 2 |
| Väri | Sininen |
| Pituus | 2170 mm |
| Korkeus | 1120 mm |
| Leveys | 840 mm |
| Rekisteritunnus | 92-OKF |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.



