Lynx BoonDocker
Esittely Lynx BoonDocker, vm. 2021, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Tehokas ja ketterä Lynx BoonDocker RE 850!
RE Malli, eli tällä laitteella pärjää niin reiteillä kun syvässä lumessa!
- Säädettävät etuiskunvaimentimet (huollettu kauden päätteeksi)
- Kahvanlämmittimet
Sähköinen huoltohistoria
Hyväkuntoinen matto
Rahoitus, toimitus ja vaihdossa autot, vesijetit sekä moottorikelkat!
Tämän auton myynnistä vastaa Santtu Sirkka 0207 890 686 Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä muurame@vaihtoautomaa.com
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Moottorikelkka |
| Korimalli | |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 6000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | |
| Teho | 115 kW |
| Huippunopeus | 116 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 849 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 0 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 19.10.2020 |
| Edellinen katsastus | |
| Vetokyky jarruilla | kg |
| Vetokyky jarruitta | kg |
| Kokonaismassa | 500 kg |
| Omamassa | 339 kg |
| Istumapaikat | 1 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 3350 mm |
| Korkeus | 1500 mm |
| Leveys | 1220 mm |
| Rekisteritunnus | 883-ÄE |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com



