Polaris Ranger
Esittely Polaris Ranger, vm. 2021, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/694-OAY
15 vuotias saa ajaa traktorikortilla!
BT - Äänentoisto
Käsinoja
Lisävalopaneeli
ITP - Vanteet
Karjarauta
Lämpöhytti
Lavapeite
Liikennekäytöstäpoisto: Vaurioituneena poisto 17.6.2024 - 19.1.2025
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | |
| Korimalli | |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 35000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 32 kW |
| Huippunopeus | 60 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 567 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 0 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 29.10.2021 |
| Edellinen katsastus | 29.10.2021 |
| Vetokyky jarruilla | kg |
| Vetokyky jarruitta | kg |
| Kokonaismassa | 1025 kg |
| Omamassa | 639 kg |
| Istumapaikat | 2 |
| Väri | Sininen |
| Pituus | 2770 mm |
| Korkeus | 1870 mm |
| Leveys | 1500 mm |
| Rekisteritunnus | 694-OAY |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.



