Kawasaki Z
Esittely Kawasaki Z, vm. 2017,
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/34-HJB
Sugomi-asennetta ja raakaa suorituskykyä!
Etsitkö pyörää, joka kääntää katseet ja saa hymyn korviin jokaisessa mutkassa? Nyt myyntiriviimme saapui todellinen nakupyörien kuningas: Kawasaki Z900.
Tämä ei ole vain moottoripyörä se on elämys. Kawasakin kuuluisa Sugomi-muotoilu tekee pyörästä aggressiivisen ja valmiin hyökkäämään, kun taas 948-kuutioinen nelisylinterinen moottori tarjoaa silkkisen pehmeää voimaa ja välitöntä kiihtyvyyttä.
Tästä lähtee räyheät äänet, pyörään laitettu putkisto ilman katalysaattoria, mutta dB-killeri on kiinni
Ajettavuus: Kevyt ja ketterä runko tekee kaupunkipyörityksestä helppoa ja mutkateistä nautinnon.
Luotettavuus: Japanilaista laatua parhaimmillaan Z900 on tunnettu kestävyydestään
Suomi-pyörä
GB racing moottorinsuojat
Tangonpääpeilit
Lankarullat
Kaatumaraudat
Ketjut ja rattaat vaihdettu
Säädettävät kytkin- ja jarrukahvat
Z900 Syylärin suoja
Putkisto ilman katalysaattoria dB -killerillä
ABS jarrut
Uusi Michelin takarengas juuri vaihdettu
Sirompi kilventeline
Matkustajan penkki ja jalkatapit
1-Kilpinen
Vapaan merkkivalo
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä. Lempaala@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Moottoripyörä |
| Korimalli | |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 39000 km |
| Vaihteisto | |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 92 kW |
| Huippunopeus | 240 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 3.3 s |
| Iskutilavuus | 948 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 0 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 9.6.2017 |
| Edellinen katsastus | 9.6.2017 |
| Vetokyky jarruilla | kg |
| Vetokyky jarruitta | kg |
| Kokonaismassa | 390 kg |
| Omamassa | 210 kg |
| Istumapaikat | 2 |
| Väri | Vihreä |
| Pituus | 2070 mm |
| Korkeus | 1070 mm |
| Leveys | 830 mm |
| Rekisteritunnus | 34-HJB |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.



