Can-Am Traxter
Esittely Can-Am Traxter, vm. 2023, Automaattinen
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
*Rahoitus ilman käsirahaa* *Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä* *Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle*
Tämä erittäin siisti ja tehokas CAN-AM Traxter HD10 T XU -traktorimönkijä on juuri saapunut! Tämän saat itsellesi 0€ käsirahalla ja järkevällä kk-erällä.
Tekniikka & suorituskyky:
Voimanlähteenä toimii 976 cc Rotax V-twin -moottori
Erinomainen n. 33 cm maavara
Säädettävä neliveto (2WD / 4WD) + älykäs tasauspyörästön lukitus
Dynaaminen ohjaustehostin (DPS) kevyt ja tarkka ajotuntuma
Portaaton voimansiirto pehmeä ja luotettava käyttö
Lämmitys ja ilmanvaihtojärjestelmä
T XU -mallin erikoisuudet:
Traktoriluokitus (T) tieliikennekäyttöön
XU työvarustelu
Vahvistetut puskurit
Pohjapanssarit
Kippilava
Vetokoukku
Huippuluokan vetokyky n. 1134 kg
VARUSTEET:
Kova Premium Lämpöhytti
Tehokas 2041 kg vinssi
Alumiinivanteet (4-sarjaa)
Renkaat (5-sarjaa)
Näyttävä ja tehokas katon lisävalo (arvo n. 1300 €)
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- 12V ulosottoAJOAVUSTIMET:Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/MUUT LISÄVARUSTEET:Matkustajan istuinOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PeruutusvaihdeSISUSTA JA VERHOILU:SähkökäynnistysULKONÄKÖ:VALOT:VetokoukkuVinssiÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | |
| Korimalli | |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 12000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 61 kW |
| Huippunopeus | 60 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 976 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 0 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 22.9.2023 |
| Edellinen katsastus | |
| Vetokyky jarruilla | kg |
| Vetokyky jarruitta | kg |
| Kokonaismassa | 1459 kg |
| Omamassa | 775 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 3060 mm |
| Korkeus | 1980 mm |
| Leveys | 1630 mm |
| Rekisteritunnus | 276-IAZ |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com




